Výsadba

Sázíme stromy a keře odborně a s láskou. Pro vybraná místa zvolíme vždy vhodnou druhovou skladbu, o které víme, že se hodí a rostliny budou dlouhodobě prospívat. Sázíme už více než 12 let, jsme perfektně sehraná parta. Víme, jak a které stroje použít nebo kdy je lepší lidská síla.


Náš nejnovější rekord:

48 alejových stromů za 1 den

Stromy bez razítek

Zlepšit životní prostředí lze rychle a bez úředních potvrzení. Najdeme u vás vhodnou lokalitu, doporučíme ideální druhovou skladbu rostlin, vysadíme a zajistíme, aby prosperovaly.

  • rychle
  • jednoduše


Opravdová CSR

Udělejte něco pro týmového ducha a podpořte správnou věc. Zapojte se do našeho programu a vyrazte s námi zlepšovat krajinu vlastníma rukama. Motivujte zaměstnance ke společenské zodpovědnosti skutečnými činy. 

Budeme sázet stromy, rýt, házet hlínu, hrabat, jezdit bagrem nebo zalévat. Naši experti vám mezitím budou vyprávět o stromech, přírodě, krajině, boji proti suchu, zlepšování životního prostředí. 

Praktická arboristika

Úkolem arboristy je udržovat dřeviny v blízkosti člověka zdravé a bezpečné. Umíme řezat, kácet, stabilizovat, zlepšovat životní podmínky stromů, ochránit je třeba při stavebních pracích. Jsme odborníky na patologické změny dřeva a víme, jak je vyřešit.
Máte na návsi ořech a bojíte se, že není v dobrém stavu a mohl by při pádu někomu ublížit? Máte starý sad plný zarostlých a zanedbaných jabloní a nevíte, co s ním a jestli stojí za to o něj pečovat? Tyto a podobné problémy umíme vyřešit, zhodnotit a poradit.
Nikdy nezapomínáme, že strom je obydlený a užitečný biotop, který často roste déle, než žije většina z nás, a proto je třeba ke dřevinám přistupovat s pokorou a respektem